Безкоштовна консультація
(066) 66-777-10
Меню навігації

Про нас

Раді бачити Вас на офіційній сторінці комунального підприємства «Рівненське міське бюро технічної інвентаризації»!
Історія створення

Рівненське міське бюро технічної інвентаризації засноване в 1991 році як комунальне підприємство Рівненської міської ради. Ритмічно працювало у всі роки незалежної України. За весь цей час у місті Рівне працівниками Підприємства зібрано безцінну інформацію про об’єкти нерухомого майна у Рівне та області. Із різними проблемами та консультаціями до нас звертаються як мешканці міста, області, так і всі, без винятку, організації та підприємства.

Сертифікація та акредитація

Підприємство здійснює свою діяльність у відповідності до Статуту, зареєстрованого розпорядженням міського голови м.Рівне від 17.01.2002 №112р, та чинного законодавства, має міцну матеріально-технічну базу, працює стабільно та якісно.

Багаторічний досвід спеціалістів бюро технічної інвентаризації дозволяє надавати кваліфіковані консультації та поради клієнтам, замовникам та забезпечувати при цьому захист персональних даних.

Накопичені архівні матеріали, які зберігають інформацію про історію об’єктів стануть для Вас цікавим відкриттям. Інвентаризаційні матеріали на об’єкти нерухомого майна, дуже часто містять у собі переклади з польської мови, а інколи і матеріали націоналізації майна.

У нас ви маєте можливість отримати послуги по подальшому оформленню спадщини, відчуженню, кредитуванню, а також видачу дублікатів втрачених свідоцтв, які Рівненським міським бюро технічної інвентаризації видавалися раніше.

Хочемо зауважити, що Підприємство здійснює технічну інвентаризацію та паспортизацію об’єктів нерухомого майна в м.Рівному, областях та по всій території України. Рівненське міське бюро технічної інвентаризації гарантує отримання замовниками якісної, виконаної вчасно у відповідності зі всіма нормативами технічної документації на об’єкти нерухомого майна.

Працівниками "столу замовлень" Вам буде надана кваліфікована допомога при прийомі замовлень. Вас тут завжди чекають та раді бачити!
Мета компанії
Бюро технічної інвентаризації (БТІ) – це організація, що здійснює технічну інвентаризацію і облік об’єктів нерухомості.

Причина звернення до БТІ може бути різноманітною. Для того щоб все пройшло швидко і якісно, необхідно знайти справжніх професіоналів.

Технічна інвентаризація проводиться за ініціативою балансоутримувача, власника нерухомості, а також виходячи з рішення органів влади або місцевого самоврядування.

БТІ проводить інвентаризацію таких об’єктів:
  • житлові багатоповерхові будинки;
  • гуртожитки, включаючи квартири, кімнати та секції в гуртожитку;
  • господарські споруди та будівлі;
  • заміські будинки;
  • будівлі виробничого та цивільного призначення, наприклад, навчальні, лікувальні та культурні будівлі;
  • садові та дачні будинки;
  • гаражі;
  • об’єкти цивільної оборони, ін.
Розділяють два види інвентаризації – це первинна і поточна. Відмінності в тому, що первинна інвентаризація проводиться на момент, коли об’єкт тільки починає вводитися в експлуатацію або проходить процес реєстрації права власності. Поточна проводиться в разі необхідності відобразити в документах поточні зміни при реконструкції та переплануванні.

У нас проводиться підготовка документів для виділу, поділу, об'єднання об’єктів нерухомого майна, для отримання кредитів під заставу нерухомості та готуються документи для здачі об’єкту в експлуатацію.

Якщо вам необхідно переоформити право на будинок, квартиру або гараж, нежитлові приміщення і споруди, отримати швидку і професійну оцінку стану будівлі, вам необхідно звернутися в  РМБТІ, яке допоможе вам швидко, а головне згідно чинного законодавства, вирішити підняті питання.

Професійні дії полягають у складанні переліку всіх необхідних документів, оговорюванні чітких строків виконання роботи і узгодження термінів видачі всіх документів, що дозволяють закінчити процес інвентаризації.
Чинна редакція статуту КП РМБТІ
 
 
З 1991 року
надаємо якісні послуги в місті Рівне
> 1,8млн
Задоволених клієнтів нашими послугами
16 експертів
надаємо якісні послуги в місті Рівне
Працюючи з нами ви отримуєте
Професійно
Інвентаризація та виготовлення технічної документації на об'єкти нерухомого майна.
З гарантією
Експертна оцінка нерухомого майна та визначення її вартості.
Завжди вчасно
Державна реєстрація права власності на нерухоме майно; Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, громадських формувань.
Точно
Приватизація. Передача у приватну власність об’єкта нерухомого майна, виготовлення технічного паспорту та видача свідоцтва про права власності.
Наші партнери